MELLINA

MELLINA

Marcin MELLER

Talk show jakiego jeszcze nie było! „Do „Melliny” chcę ściągać gości, których jestem ciekaw i których chcę poprosić o trochę inne historie niż zwykle opowiadają, albo o takie, których jeszcze nie opowiedzieli. To będą ludzie szeroko rozumianej kultury, szołbiznesu, nauki, tacy, których dobrze znam i ci, których dzięki słuchaczom Eski ROCK będę mógł poznać. Tak naprawdę narzucam sobie jedno ograniczenie: bez polityki. Jest jej wszędzie pełno, a „Mellina” ma być wytchnieniem od niej dla słuchaczy i dla mnie. A po za tym hej przygodo!”

Kategorier: Samfunn og kultur

Hør på den siste episoden:

Gościem najnowszej Melliny jest znakomity aktor, ale młodszej widowni znany przede wszystkim jako prowadzący Familiadę, Karol Strasburger. 
W rozmowie z Marcinem Mellerem opowiada jak to jest być ojcem małego dziecka w wieku 76 lat. Dlaczego chciał został marynarzem i kto go zachęcił do aktorstwa.
Mija 30 lat od premiery Familiady i aż trudno uwierzyć, że Karol Strasburger był przekonany, że poprowadzi ten program zaledwie kilka miesięcy.

 "na początku myślałem, że po dwóch, trzech miesiącach się rozstaniemy. Nie znałem siebie, nie umiałem tego robić, nie wiedziałem jak to się je" - mówił.

Strasburger odkrywa nieznane fakty z Familiady. Kto wpadł na pomysł sucharów? I dlaczego niektóre żarty nie przechodzą o tym w najnowszej Mellinie

Tidligere episoder

 • 72 - Karol Strasburger ujawnia skąd się wzięły suchary w Familiadzie. MELLINA - Meller 
  Fri, 17 May 2024
 • 71 - Stankiewicz myślał o końcu kariery aktorskiej. Nie umiał powiedzieć jednego zdania. MELLINA - Meller 
  Fri, 10 May 2024
 • 70 - Sylwia Chutnik: Feministka, która została młodą matką. MELLINA - Meller 
  Fri, 03 May 2024
 • 69 - Lubaszenko: Boguś Linda wyrwał mnie z Niespodzianki. MELLINA - Meller 
  Fri, 26 Apr 2024
 • 68 - Brylewski żył w biedzie. Kazik ogarnął ZAiKS. Muniek był zaskoczony wydatkami. Księżyk o tajemnicach polskiego rocka. MELLINA - Meller 
  Fri, 19 Apr 2024
Vis flere episoder

Flere norgesiske samfunn og kultur-podcaster

Flere internasjonale samfunn og kultur-podcaster

Velge podcast kategori